Vyhľadávanie zájazdov
Sorea Ďumbier - Slovensko - Nízke Tatry

Sorea Ďumbier

Slovensko » Nízke Tatry

SR a ČR leto, Hotel starstarSorea Ďumbier

Počet termínov:

46 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Úvod

Liptovský Ján je vstupnou bránou do Jánskej doliny, bohatej na prírodné krásy, jaskyne, flóru, faunu, termálne vody a minerálne pramene. Zároveň je známym rekreačným a turistickým miestom vhodným na zimné a letné rekreačné pobyty. Obec je známa svojimi minerálnymi prameňmi. 

Poloha

Hotel v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry, v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier - Ďumbiera. V blízkom okolí sú možnosti jazdy na koni i cykloturistiky. V neďalekom hoteli Máj je možné využívať krytý bazén s termálnou vodou a v lete vonkajšie termálne kúpalisko.

Autobusová zastávka je priamo pred hotelom.

V skratke o hoteli

V rámci areálu priamo pred hotelom sa nachádza jedinečná expozícia miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO, kde je vstup pre hotelových hostí za symbolické 1 €.

Vybavenie

Reštaurácia, denný bar, sauna, masáže, fitnes, stolný tenis, biliard, požičovňa bicyklov, trezor. Wi-Fi v spoločenských priestoroch zdarma. Počas letných prázdnin sa v hoteli organizujú animačné programy ako garden party so živou hudbou, stolný tenis, biliard, rozprávkový detský kútik, fakultatívne výlety (za poplatok). Parkovanie pred hotelom aj za hotelom na nestráženom osvetlenom parkovisku zdarma.

Vybavenie izieb

Izby typu economy jednolôžkové alebo dvojlôžkové s možnosťou prístelky (prístelky vhodné len pre deti), sprcha, WC, telefón, SAT TV. Rodinná izba 2 miestnosti v zložení 1/2 s manželskou posteľou a v druhej miestnosti 2 prístelky (vhodné len pre deti) s balkónom. Detská postieľka zdarma. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/noc.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu

Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou. Dieťa do 12 rokov pri 2 plne platiacich osobách zdarma. Dieťa do 3 rokov bez služieb zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste).

Upozornenie

Ceny platia na minimálne 2 noci.

Ubytovanie

Relax a oddych - Ubytovanie s polpenziou, 1x za pobyt voľný vstup do hotelového bazéna v hoteli SOREA Máj, počas letných mesiacov 1x za pobyt voľný vstup na termálne kúpalisko Termal raj. Dieťa do 12 rokov pri 2 plne platiacich osobách zdarma. Dieťa do 3 rokov bez služieb zdarma.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...